درباره ما

about us

عاشق صنعت

صنعت یکی از اصلی ترین بنیان زندگی بشر بوده و هست که با پیشرفت آن زندگی نیز رو به سهولت می رود ، ما نیز از علاقمندان صنعت سعی در توسعه آن هستیم.

صنعت بتن

شاید به جرئت بشود گفت که بتن یکی از بهترین کشفیات بشر بوده که توسط آن توسعه های زیادی را به ارمغان رسانده است.

شرح زندگی

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.

هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

 باهم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن باعث پیشرفت

رفاه مشتری

با توجه به اشتغال در زمینه ی بتن آماده و آشنایی با سختی های موجود در این شغل خیلی راغب شدیم که بتوانیم بستری را برای همکاران عزیز فراهم آوریم تا بدون اتلاف فرصت گران قدری که دارید بتوانید از خدمات شرکت هیدرولیک میرزایی استفاده کنید.

اهداف ما

بزرگترین هدف مجموعه هیدرولیک میرزایی پیش برد خدمات در بستر اینترنت میباشد با توجه به افزایش روز افزون اهمیت زمان در زندگی افراد ما هم مصمم شدیم تا راه های ارتباطی خودمان را بیشتر کنیم ، تا تمامی همکاران کشور عزیزمان که به کالاهای ما نیاز دارند به راحتی بتوانند سفارش خود را ثبت کرده و کالا را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

زمینه کاری

مجموعه هیدرولیک میرزایی مرجعی برای پاسخگویی به نیاز های شما در زمینه لوازم یدکی پمپ بتن و قطعات پمپ بتن با برند های شوئینگ ، پوتسمایستر ، زوملاین ، جونجین ، تیکا و برند های دیگر می باشد

همه چیز در مورد هیدرولیک میرزایی

هیدرولیک میرزایی نام برندی است که از مهر ماه سال 1398 فعالیت خود را در بستر وب شروع کرده و در راستای تحقق اهداف خود در زمینه تامین قطعات پمپ بتن پیش رفته است.

نیاز به مشاوره یا محصولات ما دارید؟

ما میتوانیم همراهتان باشیم